افت 26 درصدی ارزش ایکس‌آرپی تنها در یک روز!

ارز دیچیتال xrp

گزارش ها حاکی از آن هستند که ارزش ایکس‌آرپی تنها در عرض یک روز با افت ۲۶ درصدی مواجه شده و اکنون با قیمت ۰.۲۶۴ دلار معامله می شود. 

 

روز دوشنبه و در صرافی‌ها، ایکس‌آرپی با قیمت ۰.۲۶۴۰۷ دلار معامله ‌شد. این امر حاکی از آن است که در طی یک روز ایکس‌آرپی ۲۵.۵۹ درصد سقوط کرده است. باید توجه داشت این بیشترین درصد کاهش روزانه از بیست و سوم دسامبر ۲۰۲۰ تا کنون است.

حرکت رو به پایین بازار منجر شده است ارزش بازار XRP با کاهش به ۱۲.۵۴۴۷۴ میلیارد دلار رسیده و یا ۱.۳۲ درصد از کل سقف بازارهای رمزارز، کاهش یابد. بیشترین ارزش بازار ایکس‌آرپی  ۳۱.۵۸۴۰۳ میلیارد دلار بوده است.

نکته شایان توجه این است که در طی ۲۴ ساعت گذشته، ایکس‌آرپی در محدوده قیمت ۰.۲۵۵۷۹ تا ۰.۳۱۵۶۷ دلار معامله شده است.

طی هفت روز گذشته، ارزش ایکس‌آرپی افزایش یافته و به طور تعجب‌برانگیزی ۱۸.۸۸ درصد سود بدست آورده است. همچنین باید گفت، در طی بیست‌وچهار ساعته گذشته تا زمان انتشار این خبر، حجم معاملات ایکس‌آرپی ۹.۴۳۸۶۰ میلیارد دلار و یا به عبارتی دیگر ۵.۱۳ درصد از کل حجم معاملات بازار رمزارزها را تشکیل داده است. در طی هفت روز گذشته، ایکس آرپی در محدوده قیمت ۰.۲۱۸۲ تا ۰.۳۶۸۸ معامله شده است.

البته باید در نظر داشت که چندی پیش، ضربه سنگینی بر پیکره ایکس‌آرپی وارد شد و از بسیاری از صرافی‌ها بخصوص بایننس ایالات‌متحده حذف شد. این امر اثرات مهلکی برای این رمزارز به وجود آورد و باعث کاهش ارزش آن شد و به همین علت، درحال حاضر و با قیمت فعلی، ایکس‌آرپی ۹۱.۹۷ درصد از بالاترین رقم ۳.۲۹ دلار در چهارم ژانویه ۲۰۱۸ سقوط کرده است.

نگاهی به معاملات سایر رمزارزها بیندازیم.

آخرین  قیمت بیتکوین در شاخص اینوستینگ ۳۴۳۶۱.۴ دلار بوده که به این معنی است که در یک روز به طرز شگفت‌آوری ۱۷.۵۷ درصد افت داشته است.

اتریوم در شاخص اینوستینگ ۱۰۴۹.۴۰ دلار معامله شد و ۲۰.۴۰ درصد از دست داده است.

در آخر، سقف بازار آخرین قیمت بیتکوین ۶۴۷.۱۵۶۵۴ میلیارد دلار یا به عبارتی ۶۸.۰۶درصد از کل بازار رمزارز را پوشش می‌دهد، این در حالی است که اتریوم ۱۳.۰۴ درصد از کل بازار رمزارزها را پوشش داده است.

رسانه کلیک

 

 

سایر مطالب مرتبط با تکنولوژی و فناوری را در بخش فناوری دیتاویژن مطالعه نمایید.

  همچنین شما عزیزان می توانید برای تعمییر و بازیابی اطلاعات هاردتان به دفتر دیتاویژن مراجعه کنید.

اخبار فناوری

ارز دیجیتالفناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *