HD Tune Pro

HD Tune Pro


این نرم افزار می تواند جهت سنجش میزان کارایی و سلامت دیسک ، جست وجو برای یافتن خطاها ، بررسی
وضعیت SMART ، پاکسازی تمام اطلاعات بصورت امن مورد استفاده قرار بگیرد.

HD Tune Pro تمام سیستم را بررسی کرده تا خطاهای احتمالی را کشف کند و این تمام ماجرا نیست! شما می توانید با امکانات این نرم افزار خطاها را اصلاح نموده و در حین اسکن قادر هستید هر تهدید ناخواسته را شناسایی کنید که از بروز مشکلات مشابه جلوگیری می کند.

HD Tune Pro برنامه ای ساده اما کاربردی است که مورد استفاده کاربران بسیاری شامل کاربران مبتدی و افراد با تجربه قرار می گیرد. محیط برنامه چندان کاربر پسند نیست اما اگر تاکنون تجربه استفاده از نرم افزار های مشابه را نداشته باشید هم می توانید به راحتی از این برنامه برای تست سلامت سیستم خود بهره ببرید. در ادامه مطلب میتوانید نرم افزار HD Tune Pro را دانلود کنید.

قابلیت های کلیدی HD Tune Pro:

  • محک زدن میزان کارایی خالص
  • تست حداقل ، میانه و حداکثر نرخ انتقال اطلاعات
  • میزان مصرف پردازنده
  • اطلاعات دیسک شامل :
  • مشاهده دما فعلی و زمان فعالیت
  • و در نهایت صدور خروجی از اطلاعات کسب شده بصورت تصویری یا متنی

دانلود نرم افزار HD Tune Pro:

شما می توانید هم اکنون نرم افزار HD Tune Pro را که با تمامی نسخه های ویندوز سازگاری کامل دارد بصورت رایگان و با لینک مستقیم از وبسایت دیتاویژن دریافت نمایید تا هارد دیسک خود را مورد بررسی قرار دهید.
[button color=”green” size=”medium” link=”http://datavision.ir/ups/hdtunepro.rar”  target=”false”]دانلود نرم افزار  HD Tune Pro[/button]

دانلود نرم افزار

AAMcpu usagedatavisionerror scanhard benchmarkhard diskhard temperaturehard utilityhd tunehd tune proscanSMARTssd testtransfer rateبازیابی اطلاعاتتست سیستمتست هاردتعمیر هارددانلوددانلود hd tune proدانلود تست هارددانلود رایگاندما هاردریکاوردی هاردلینک مستقیممعرفی نرم افزارنرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.