دانلود HDD Health

معرفی HDD Health:

نرم افزار رایگان HDD Health محصول شرکت PANTERASoft با استفاده از تکنولوژی SMART به شما کمک می کند تا از سلامت هارد دیسک خود مطمئن شوید و تست کاملی از هارد خود بگیرید. در این نرم افزار کاربران از ابزارهای مختلفی برای انجام امور نظارتی بر روی سیستم استفاده می کنند که به کمک آن ها می توانند کلیه نکات و جزئییات مربوط به هارد دیسک را نظارت نموده و در صورت بروز مشکلات احتمالی ، سریعا در رفع آن اقدام نمایند.

در HDD Health مقدار سلامتی هارد دیسک و درجه حرارت فعلی این قطعه نمایش داده می شود.ممکن است با خراب شدن این قطعه از سیستم شما، فایل ها و دیگر اطلاعات تان دیگر به هیچ عنوان قابل بازگشت نباشند. توجه داشته باشید که حرارت زیاد یکی از مهم ترین عامل های خرابی در قطعات الکترونیکی است پس در صورتی که دمای هارد دیسک شما در هنگام کار با سیستم بالا بود به فکر راه حلی برای کاهش دمای آن مانند استفاده از فن های خنک کننده باشید.

در صورتی که پس از استفاده از این نرم افزار شما از آن به صورت کامل خارج نشوید و آن را Minimize کنید، HDD Health به عنوان یک خبر دهنده در مورد سطح سلامتی هارد عمل می کند و هر موقع خطا و یا صدمه ای به هارد دیسک شما وارد شود با نمایش پیغام و یا پخش صدای انتخاب شده شما را مطلع می کند.هارد دیسک ها نیز مانند دیگر قطعات کامپیوتر و سخت افزارها قابل فرسایش و خراب شدن هستند. سطح سلامت هارد دیسک (Hard Disk) در کامپیوتر و لپ تاپ (بخصوص اگر اطلاعات مهمی را در آن ذخیره می کنید) نکته بسیار مهمی می باشد.

دانلود نرم افزار HDD Health:

پس از دانلود و نصب نرم افزار HDD Health روی سیستم خود، تنها کافی است آن را اجرا کنید تا  هارد دیسک سیستم شما و سایر هارد دیسک های قابل جابجایی که از طریق پورت USB و یا SATA به سیستم شما متصل هستند، شناسایی و اطلاعات مربوط به آنها نمایش داده شود.

شما می توانید هم اکنون نرم افزار HDD Health را که با تمامی نسخه های ویندوز سازگاری کامل دارد بصورت رایگان و با لینک مستقیم از وبسایت دیتاویژن دریافت نمایید تا هارد دیسک خود را مورد بررسی قرار دهید.

[button color=”green” size=”medium” link=”http://datavision.ir/ups/hhealth.rar” target=”false”]دانلود نرم افزار  HDD Health[/button]

دانلود نرم افزار

datavisionhard temperatureSCAN SMARTبازیابی اطلاعاتتعمیر هارددانلوددانلود hdd healthدانلود رایگاندانلود نرم افزاردانلود نرم افزار hdd healthدیتاویژنریکاوردی هاردلینک مستقیممعرفی نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.